Odchudzanie

Działanie wlewu

Koktajl łączący kwas alfaliponowy – silny antyoksydant, z minerałami przyczynia się do zwiększenia wydatku energetycznego poprzez nasilenie metabolizmu tłuszczy i węglowodanów przy jednoczesnym obniżeniu apetytu. Skutecznie pomaga spalić kalorie, zapobiegając odkładaniu tłuszczów. Stymuluje również pracę tarczycy, przeciwdziałając tym samym związanymi z jej nieprawidłowym działaniem przyrostem masy ciała.

Kwas alfaliponowy zwiększa ilość glikogenu w mięśniach i wątrobie, który następnie jest spalany  podczas treningów.

W celu uzyskania większego efektu redukcji masy ciała zalecany jest właśnie regularny wysiłek fizyczny.

Koktajl opracowany z myślą o osobach borykających się z problem z utrzymaniem prawidłowej wagi, słabą przemianą materii a nawet insulinooporością. Doskonale nada się jako  uzupełnienie niedoboru minerałów w przypadku stosowania diet  redukcyjnych.

Skład wlewu

Należy do aminokwasów egzogennych, wspomaga syntezę białka oraz absorpcję wapnia w organizmie człowieka. Wspomaga procesy regeneracji i gojenia ran, działa wspomagająco w leczeniu opryszczki. Uczestniczy w produkcji enzymów, niezbędnych hormonów i przeciwciał.

Wchodzi w skład enzymu, który ma działanie przeciwutleniające, uczestniczy w przemianie hormonów tarczycy, zwiększa odporność. Niedobór powoduje zaburzenia rytmu serca i może zwiększać podatność na choroby nowotworowe.

Składnik wielu enzymów i hormonów m.in. insuliny, tyroksyny, testosteronu. Niezbędny do syntezy białka i kwasów nukleinowych. Wykazuje działanie ochronne na prostatę. Obniża poziom złego cholesterolu (LDL) co chroni przed miażdżycą, chorobami serca i nadciśnieniem, które są poważnym zagrożeniem dla potencji, z uwagi na występujące w nich obniżenie napływu krwi do ciał jamistych prącia, upośledzając erekcję.

Składnik hormonów tarczycy, bierze udział w procesach metabolicznych takich jak oddychanie komórkowe i wytwarzanie energii. Odpowiada za prawidłowy rozwój i funkcjonowanie mózgu, układu nerwowego, przysadki mózgowej, mięśni, serca, nerek. Reguluje procesy wzrostu i dojrzewania komórek.

Reguluje przemianę materii, normalizuje poziom glukozy we krwi, hamuje napady wilczego głodu i apetyt na słodycze, obniża frakcje złego cholesterolu przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Chrom w połączeniu z właściwą dietą i aktywnością fizyczną ułatwia pozbycie się nadwagi.

Wykazuje właściwości antyoksydacyjne, wzmacnia efekty przyjmowania innych przeciwutleniaczy: m. in. witaminy C i witaminy E. Wpływa na metabolizm, powodując zwiększenie wydatku energetycznego przy jednoczesnym obniżeniu apetytu. Obniża stężenie glukozy we krwi oraz zmniejsza nasilenie procesu glikacji (starzenia się) białek, zapobiegając powikłaniom w cukrzycy. Spowalnia proces starzenia się organizmu, regeneruje wątrobę, obniża ciśnienie krwi, rozszerza naczynia krwionośne, chroni przed chorobami układu krążenia.

Cena

Kupując więcej, więcej oszczędzasz

1x4x
190 zł150 zł

Sprawdź inne wlewy

Dla osób, które chcą w sposób bezpieczny i kontrolowany zyskać na przyroście masy mięśniowej oraz zwiększyć swoją siłę i wytrzymałość.

Dzięki Power & Regeneration odzyskasz witalność, a także zwiększysz swoją wydajność fizyczna i psychiczną

Kompleks owy zestaw niezbędnych witamin z grupy B i C kierowany jest do osób z w stanach zmęczenia, stresu oraz w okresie wzmożonego wysiłku fizycznego.

Nie wiesz, która kuracja będzie dla Ciebie najlepsza?

Nie przejmuj się tym. Zarezerwuj miejsce na wizytę konsultacyjną. Podczas konsultacji sprawdzimy czego Ci brakuje i dobierzemy odpowiednią kroplówkę.